TANULMÁNYI VERSENYEREDMÉNYEK 2018/2019.

  A tanuló neve

osztálya

A verseny neve helyezés Felkészítő tanár
TERÜLETI

VERSENY

Dobos Dániel 6.b Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola által szervezett verseny

természetismeret

2. hely Répási Éva
Vona Zsófia 7.b Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola által szervezett verseny

matematika

1.hely Hevesi Tóth Gáborné
Vigh Sára 7.b 2. hely
Stummer Réka 8.b 3. hely
VÁROSI VERSENY Boda Petra 8.b

Stummer Réka 8.b

Szekeres Adrienn 8.b

Pánthy Napok

Városunk csillagai csapatverseny

1.hely Banáné Szőke Ilona
Balázs Máté Károly 8.b

Bihari Ábel Manó 8.b

Monoki Károly 8.b

Pánthy Napok

természettudományi csapatverseny

1.hely Banáné Szőke Ilona
Sülye Benjamin Gábor 5.b Pánthy Napok

matematika

1.hely Balogh Tibor
Náhóczki Rajmund 6.b 1.hely
Nagy Tímea 1.hely Hevesi Tóth Gáborné
Bihari Ábel Manó 8.b 1.hely
MEGYEI VERSENY Bihari Ábel Manó Országos Angol nyelvi verseny megyei döntő 4. hely Pásztorné Czeglédi Anna

Sósné Kádár Marianna

EGYHÁZI ORSZÁGOS VERSENY Lékó Renáta 8.b

Házi Dóra 8.b

Szentesi Multimédiás Bibliaismereti Verseny csapat

4. hely

Rácz Péter Béláné
Vass Léna 8.b

Vereb Berta 8.b

csapat

5. hely

MEGYEI VERSENY Nagy Tímea 7.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny 4. hely Hevesi Tóth Gáborné
7. évfolyam csapata 2. hely
VÁROSI VERSENY Sülye Benjamin Gábor 5.b Bercsényi Napok matematika 1. hely Balogh Tibor
Dobos Dániel 6.b 1.hely
Vona Zsófia 7.b 1.hely Hevesi Tóth Gáborné
ORSZÁGOS

VERSENY

Rácz Márton 4.b Wass Albert Országos Vers és Prózamondó Verseny 4. hely Bézi-Bakos Georgina
Náhóczki Rajmund 6.b 3. hely Sósné Kádár Marianna
Cubra Daniella 7.b 4. hely
Boda Petra 8.b 5. hely Töltszéki Gyuláné
MEGYEI VERSENY Kovács Milán 6.b

Vízkeleti Szabolcs 6.b

Bercsényi Napok keretében megrendezésre került angol nyelvi verseny 3.hely

4.hely

Sósné Kádár Marianna

Darby Runkle

MEGYEI VERSENY Papucsállatkák 7.b

Cubra Daniella

Kecső Hajnalka

Szabó Szonja

Tolvaj Hanna

Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei döntő 1.hely

 

Banáné Szőke Ilona

Répási Éva

Simonné Gulyás Ilona

Szövetek 8.b

Csótó Liliána

Házi Dóra

Légrádi Sára

Monoki Károly

1.hely
TERÜLETI VERSENY Náhóczki Rajmund 6.b

Ollé Kincső 5.b

Nagy Tímea 7.b

Cubra Daniella 7.b

Szép Magyar Beszéd 1.hely

2.hely

2.hely

2.hely

Töltszéki Gyuláné

Sósné Kádár Marianna

 

TERÜLETI VERSENY HERCEGNŐK

Bohács Krisztina 7.b

Vigh Sára 7.b

Vona Zsófia 7.b

Bölcs Bagoly Vetélkedő Kisújszállás 1.hely Iskola nevelőtestülete
KARTON KARATÉSOK

Házi Dóra 8.b

Légrádi Sára 8.b

Monoki Károly 8.b

2. hely Iskola nevelőtestülete
ZUSAMMEN

Cubra Daniella 7.b

Nagy Tímea 7.b

Tolvaj Hanna 7.b

3. hely Iskola nevelőtestülete
TERÜLETI VERSENY Náhóczki Rajmund 6.b Németh József Matematika Emlékverseny 3.hely Simonné Gulyás Ilona
EGYHÁZ

MEGYEI

VERSENY

 

Kecső Hajnalka 7.b

Nagy Tímea 7.b

Cubra Daniella 7.b

„Ne hagyjátok a templomot. A templomot és az iskolát” Mezőtúr Reformáció vetélkedő 2. hely Rácz Péter Béláné

Szabó Józsefné

MEGYEI VERSENY A NAGY BUMM

Forgács Fanni 5.b

Ollé Kincső 5.b

Sinka Lajos Péter 5.b

Sülye Benjamin Gábor 5.b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei döntő 5. hely Töltszéki Gyuláné
BETHLEN NYELVÉSZEI

Dobos Dániel László 6.b

Gácsi Anna 6.b

Mrena Milán 6.b

Náhóczki Rajmund 6.b

6. hely Sósné Kádár Marianna

 

MEGYEI VERSENY RECIPRÓKÁK

Bohács Krisztina 7.b

Nagy Tímea 7.b

Vigh Sára 7.b

Vona Zsófia 7.b

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei döntő 4. hely Hevesi Tóth Gáborné

 

 

 

 

Facebooktwitterpinterest

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

MENÜ