Nevelőtestület

 

Fenntartó
Szabó József elnök-lelkész, református lelkész, művészettörténész
Intézményvezető igazgató
Virágné Katona Zsuzsanna igazgató, matematika-fizika szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatás vezető, okleveles minőségmenedzsment, közoktatási szakértő
Iskolavezetés
Pappné Tóth Ilona általános igazgatóhelyettes, szakvizsgázott pedagógus, közoktatás vezető, tanító-könyvtár szakkollégium
Banáné Szőke Ilona igazgatóhelyettes, földrajz-biológia szakos tanár, tehetségfejlesztési szakértő, szakvizsgázott pedagógus, versenyszervező munkaközösség-vezető, osztályfőnök 8. b
Szabóné Csökmei Edit református lelkész, pedagógia szakos középiskolai tanár, vallástanár, munkaközösség vezető
Pedagógusok:
Balázsné Csáki Ildikó tanító- szociálpedagógus, műveltségterülete: ének-zene, inkluzív nevelés tanára, napközis csoportvezető 1. évfolyamon
Balogh Tibor matematika szak
Bencsik Zoltán kézilabdaedző, tornacsarnok udvari felelőse, tűz- és balesetvédelmi felelős
Benczur Barbara tanító, műveltségterülete: angol nyelv, szakvizsgázott pedagógus tehetségfejlesztési szakértő, osztályfőnök:   7. b
Bézi-Bakos Georgina tanító, műveltségterülete: ember és társadalom, osztályfőnök 4.b
D. Szabó Zoltán tanító-informatika, technika szak-műveltségterület
Guba Attila testnevelés szakos tanár, labdarugó edző
Kecsőné Szűcs Csilla tanító, műveltségterülete: ember és társadalom, szakvizsgázott drámapedagógus, osztályfőnök: 4.a
Kenyeres-Bata Lívia testnevelés szakos középiskolai tanár, középiskolai gyógytestnevelő tanár, atlétikaedző, osztályfőnök 7.a
Kókainé Olasz Orsolya tanító, óvodapedagógus, testnevelés műveltségterület, osztályfőnök 1.b
Kollányi Zsolt földrajz-rajz szakos tanár, tanulószoba vezetője, osztályfőnök 5.a
Kónya Józsefné tanító, népművelő szakkollégium, napközis csoportvezető 2. évfolyamon
Koncz Beáta tanító-angol nyelvszakos tanár
Mrena Andrea tanító, műveltségterülete: informatika, szakvizsgázott tánc-és drámapedagógus, osztályfőnök: 2. b
Nagy Brigitta tanító, műveltségterülete: ember és társadalom, református hitoktató, osztályfőnök 3.a
Nagy Rajmund karvezető – ének-zene, kántor, ifjúságsegítő,
Patóné Kazinczy Mariann tanító, református hitoktató, osztályfőnök: 3.b
Polgárné Madarasi Zsuzsanna tanító, népművelés szakkollégium, osztályfőnök: 2. a
Rácz Péter Béláné lelkész, vallástanár
Répási Éva földrajz-testnevelés szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus, tehetségfejlesztési szakértő
Sági István angol-történelem szakos tanár, osztályfőnök: 6.a
Sajtósné Földes Katalin történelem-orosz-angol szakos tanár
Simonné Gulyás Ilona matematika – kémia szakos tanár
Darby Ann Runkle angol nyelvi lektor
Sósné Kádár Mariann angol szakos tanár, magyar nyelv-és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár, osztályfőnök: 6. b, munkaközösség vezető
Szabóné Tolmár Andrea tanító, óvodapedagógus, gyógypedagógus-tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos, osztályfőnök: 1. a munkaközösség vezető
Szlovencsákné Kaszanyi Ilona történelem szakos tanár osztályfőnök 8. a
Töltszéki Gyuláné magyar-könyvtár szakos tanár, osztályfőnök: 8.a
Óvodavezetés
Mészáros Piroska óvodavezető, óvodapedagógus, szakvizsgázott pedagógus „óvodai nevelés a művészetek eszközeivel” területen, gyermektánc oktató
Óvodapedagógusok
Molnár Anette óvodapedagógus, népi játszóházi foglalkozás vezető, népi játék-és kismesterségek oktatója
Lászlóné Pató Klára óvodapedagógus, munkaközösség-vezető
Rúderné Kapás Anita óvodapedagógus
Sipos Tamara óvodapedagógus
Szabó Fruzsina óvodapedagógus
Varró Anna Erika óvodapedagógus
Csiker Zoltánné óvodapedagógus
Óraadók
Dóda Lászlóné tanító, gyógypedagógus, tehetségfejlesztő szakértő
Nagyné Zolnai Gabriella oligofrénpedagógia-logopédia szakos gyógypedagógus, közoktatás vezetői szakvizsga
Szlankó Tibor informatika szakos tanár
Szlankó Tiborné matematika-fizika-informatika szakos tanár
Csikiné Lukszics Ágnes ének-zene szakos művésztanár
Süveges-Szabó Zoltán technika szakos tanár
Rédainé Csipes Erzsébet matematika-fizika szakos tanár
Hevesi Tóth Gáborné matematika-fizika szakos tanár
Pásztorné Czeglédy Anna tanító, angol nyelv szakos tanár
A nevelőtestület további tagjai
Törő Zsuzsanna közgazdász, könyvelő
Tichy-Rácsné Domján Erzsébet kertész üzemmérnök, pedagógiai asszisztens

 

A nevelő, oktató munkát segítők

Olaszné Hévizi Ilona pedagógiai asszisztens/ középiskola
Szőnyi Mónika pedagógiai asszisztens /főiskola
Takács Bianka pedagógiai asszisztens/ középiskola
Ficsór Lászlóné szakképzett dajka
Bacsa Sándorné szakképzett dajka
Koncz Attiláné szakképzett dajka
Geleiné Papp Tünde szakképzett dajka

 

Facebooktwitterpinterest

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

MENÜ