Wass Albert 2017 – Eredmények
WASS ALBERT ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY – 2017.
EREDMÉNYEK
1-2. évfolyam
1. |
Kovács Barta Margaréta |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
45 pont |
2. |
Lajti Johanna |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
43 pont |
3. |
Kállai Amira Lia |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
41 pont |
KD. |
Rácz Márton |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
40 pont |
4. |
Novák Rozi |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
39 pont |
5. |
Pataki Lídia Edit |
Magvető Református Általános Iskola – Gyula |
38 pont |
6. |
Tárnok Zalán |
Kunhegyesi Református Általános Iskola |
37 pont |
6. |
Kelemen Dorina |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
37 pont |
7. |
Kassai Viktória |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
36 pont |
8. |
Rekovics Regő |
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola – Felsőhegy |
26 pont |
9. |
Szegnár Zsófia |
Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta |
25 pont |
3-4. évfolyam
1. |
Kallós Eszter |
Magvető Református Általános Iskola – Gyula |
42 pont |
2. |
Birizló Csenge |
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola |
41 pont |
3. |
Kozics Luca |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
40 pont |
KD. |
Szécsi Tímea |
Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta |
38 pont |
4. |
Cseh Zalán |
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola – Kaposvár |
37 pont |
5. |
Zán Fruzsina |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
36 pont |
6. |
Újvári Sára Anna |
Jókai Mór Református Általános Iskola – Nyíregyháza |
35 pont |
7. |
Imre Boglárka |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
34 pont |
8. |
Kun Gréta |
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola |
33 pont |
9. |
György Levente |
Bán Zsigmond Református Általános Iskola – Tiszafüred |
30 pont |
10. |
Filep Ágota |
Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta |
28 pont |
11. |
Sinka Lajos |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
27 pont |
12. |
Farkas Ádám |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
25 pont |
12. |
Fehér Attila |
Kunhegyesi Református Általános Iskola |
25 pont |
5-6. évfolyam
1. |
Csintalan Petra |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
45 pont |
2. |
Baukó Csenge |
Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája |
44 pont |
3. |
Nagy Zsófia |
Nyírbátori Református Általános Iskola |
43 pont |
KD. |
Szabó Nándor |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
43 pont |
4. |
Szabó Áron Timóteus |
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola |
42 pont |
5. |
Czubra Daniella |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
41 pont |
5. |
Lipcsei Emese Csilla |
Magvető Református Általános Iskola – Gyula |
41 pont |
6. |
Molnár Eszter Hanna |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
40 pont |
7. |
Zaryczki Ádám |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
38 pont |
8. |
Horváth Írisz |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
37 pont |
9. |
Beke Anna |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
36 pont |
10. |
Harcsa Dorina |
Nyírbátori Református Általános Iskola |
34 pont |
11. |
Vadócz Málna |
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola – Kaposvár |
33 pont |
12. |
Varjasi Vivien |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
32 pont |
12. |
Imre Bíborka |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
32 pont |
13. |
Pabar Ákos Zsolt |
Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája |
30 pont |
13. |
Rézsó Nóra |
Kunhegyesi Református Általános Iskola |
30 pont |
13. |
Rekovics Réka |
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola –Hódmezővásárhely |
30 pont |
14. |
Nagy Lilla Hédi |
Kunhegyesi Református Általános Iskola |
29 pont |
14. |
Szekeres Elizabett |
Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta |
29 pont |
14. |
Türmer Zsófia |
Hunyadi Mátyás Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola –Törökszentmiklós |
29 pont |
7. évfolyam
1. |
Székács Márk |
Magvető Református Általános Iskola – Gyula |
43 pont |
2. |
Béres Anna |
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola |
42 pont |
3. |
Fejes Blanka |
Székely József Református Általános Iskola – Szentmártonkáta |
40 pont |
KD. |
Rácz Péter |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
39 pont |
4. |
Pápai Kerubina Dea |
Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája |
37 pont |
5. |
Tóth Nóra |
Mosonszolnoki Általános Iskola |
36 pont |
6. |
Révész Kinga |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
35 pont |
6. |
Lehel Kamilla Rebeka |
Nyírbátori Református Általános Iskola |
35 pont |
7. |
Szidey Kiara |
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola – Kisújszállás |
34 pont |
8. |
Nagy Zsófia |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
33 pont |
8. |
Katona Réka |
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola – Kaposvár |
33 pont |
8. évfolyam
1. |
Körmöndi Aliz |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
41 pont |
2. |
Beke Zsombor |
Bethlen Gábor Református Általános Iskola – Törökszentmiklós |
36 pont |
3. |
Szellák Szabina |
Széchenyi István Gimnázium – Dunaújváros |
33 pont |
KD. |
Újvári Marcell |
Jókai Mór Református Általános Iskola – Nyíregyháza |
33 pont |
4. |
Puska Zsanett |
Kodály Zoltán Általános Iskola – Tatabánya |
32 pont |
5. |
Csukás Orsolya |
Magvető Református Általános Iskola – Gyula |
30 pont |
6. |
Kiss Boglárka Emma |
Ady Endre Gimnázium – Debrecen |
29 pont |
7. |
Fodor Guendolin |
Nyírbátori Református Általános Iskola |
28 pont |
8. |
Hordós Kíra |
Feszti Árpád Általános Iskola – Komárom |
26 pont |
Legeredményesebb tanulóink: Rácz Péter különdíj, Körmöndi Alíz 1. hely, Beke Zsombor 2. hely, Rácz Márton különdíj, Kállai Amira 3. hely