Bendegúz Nyelvész megyei döntő

Bendegúz Nyelvész megyei döntő

Március 19-én rendezték meg a Bendegúz Nyelvész nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntőjét Szolnokon. A versenyre ebben az évben közel 14 000 diák nevezett be, közülük az iskolai fordulón legjobban teljesítők kaptak meghívást a megyei fordulóra. Iskolánk tanulói a következő eredményt érték el:

2. évfolyam:

Ollé Kincső 1. helyezett

Sinka Lajos 5. helyezett

Sülye Benjámin 5. helyezett

5. évfolyam:

Boda Petra 4. helyezett

7. évfolyam:

Stummer Gyöngyvér: 3. helyezett

Bohács Tamás: 1. helyezett

8. évfolyam:

Baski Boglárka 5. helyezett

Forgács Kata 1. helyezett

 

Felkészítők:

Szabóné Tolmár Andrea

Nagy Brigitta

Töltszéki Gyuláné

Sósné Kádár Marianna

A 2. évfolyamon Ollé Kincső, a 7-8.évfolyamon az országos döntőn Bohács Tamás és Forgács Kata képviselik megyénk tanulóit. Azaz, a megyénket az országos döntőben képviselő 8 tanuló közül hárman a mi iskolánk diákjai!!!

Nagy szeretettel gratulálunk a versenyzőknek, és a felkészítésben részt vevő tanároknak, szülőknek!

 

Álló sor balról: Baski Boglárka, Forgács Kata, Stummer Gyöngyvér, Bohács Tamás

Első sor, balról: Boda Petra, Sinka Lajos, Sülye Benjámin

Ollé Kincső

 

Facebooktwitterpinterest
MENÜ