Wass Albert – 2016, eredmények
V. WASS ALBERT ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY
1-2. évfolyam
|
NÉV |
ISKOLA |
PONT |
1. |
IMRE BOGLÁRKA |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
58 |
2. |
SZABÓ ZSOMBOR |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
57 |
3. |
RÁCZ MÁRTON |
Bethlen Gábor Ref. Általános Iskola – Törökszentmiklós |
48 |
4. |
CSORDÁS BENCE |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
47 |
5. |
KELEMEN DORINA |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
47 |
6. |
TISZA MARCELL |
Bethlen Gábor Ref. Általános Iskola – Törökszentmiklós |
46 |
7. |
CSORDÁS CSENGE |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
46 |
8. |
ZÁN FRUZSINA |
|
45 |
9. |
KOVÁCS-BARTA MARGARÉTA |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
43 |
10. |
FARKAS ANIKÓ |
Kunhegyesi Ref. Általános Iskola |
41 |
11. |
KELE BÁLINT |
Székely József Ref. Általános Iskola – Szentmártonkáta |
41 |
12. |
FÁBIÁN BOGLÁRKA |
Bán Zs. Ref. Általános Iskola – Tiszafüred |
39 |
13. |
BOGNÁR ATTILA |
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola – Törökszentmiklós |
38 |
14 |
SCUR HANNA |
BP-FRK Julianna Általános Iskolája – Budapest |
37 |
15. |
NAGY LÁSZLÓ NIMRÓD |
BP-FRK Julianna Általános Iskolája – Budapest |
35 |
KÜLÖNDÍJ |
|||
CSORDÁS BENCE |
Teichmann Vilmos Általános Iskola – Kisvárda |
|
|
KELEMEN DORINA |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
|
3-4. évfolyam
|
NÉV |
ISKOLA |
PONT |
1. |
BABCSÁNYI PANNA |
Benkő I. Ref. Általános Iskola – Budapest |
44 |
2. |
SZABÓ NÁNDOR |
Képes Géza Ált. Iskola – Mátészalka |
40 |
3. |
IMRE BÍBORKA |
Képes Géza Ált. Iskola – Mátészalka |
39 |
4. |
BIRIZLÓ CSENGE |
Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola |
38 |
5. |
PUTYORA ORSOLYA |
Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola |
37 |
6. |
KISS ATTILA LŐRINC |
II. Rákóczi F. Ált. Iskola – Mezőtúr |
37 |
7. |
KOZICS LUCA |
Teichmann V. Ált. Iskola – Kisvárda |
37 |
8. |
TÜRMER ZSÓFIA |
Hunyadi M. Ált. Iskola – Törökszentmiklós |
35 |
9. |
NAGY LILLA HÉDI |
Kunhegyesi Ref. Általános Iskola |
32 |
10. |
CUBRA DANIELLA |
Bethlen G. Ref. Ált. Isk. – Törökszentmiklós |
32 |
11. |
KARDOS ALEXANDRA |
Kalocsai Belvárosi Ált. Iskola |
29 |
12. |
FARKAS ANDRÁS BOTOND |
BP-FRK Julianna Iskolája – Budapest |
29 |
13. |
TÓTIK ESZTER |
Teichmann V. Ált. Iskola – Kisvárda |
28 |
14 |
JÁGER JÁZMIN |
Nevetlenfalui Középiskola |
25 |
15. |
TISZAI CSENGE PETRA |
BP-FRK Julianna Iskolája – Budapest |
23 |
16. |
RÉZSÓ RÓBERT |
Kunhegyesi Ref. Ált. Iskola |
21 |
17. |
FICZERE NOÉMI |
Benkő I. Ref. Ált. Iskola – Budapest |
21 |
18. |
GYÖNGY LEVENTE |
Bán Zs. Ref. Ált. Iskola |
21 |
KÜLÖNDÍJ |
|||
BIRIZLÓ CSENGE |
Karcagi Nagykun Ref. Ált. Iskola |
|
5. évfolyam
|
NÉV |
ISKOLA |
PONT |
1. |
SZABÓ ÁRON TIMÓTEUS |
Fényi Gyula Ált. Iskola – Kalocsa |
42 |
2. |
CSINTALAN PETRA |
Teichmann Vilmos Ált. Iskola – Kisvárda |
42 |
3. |
NAGY ZSÓFIA |
Nyírbátori Ref. Általános Iskola |
39 |
4. |
VARJASI VIVIEN |
Képes Géza Általános Iskola – Mátészalka |
32 |
5. |
SZEKERES ADRIENN |
Bethlen G. Ref. Ált. Iskola – Törökszentmiklós |
32 |
6. |
LOVÁSZ BENCE |
Kunhegyesi Ref. Általános Iskola |
32 |
7. |
HORVÁTH ÍRISZ |
Teichmann Vilmos Ált. Iskola – Kisvárda |
31 |
8. |
RÉZSÓ NÓRA |
Kunhegyesi Ref. Általános Iskola |
31 |
9. |
HARCSA DORINA |
Nyírbátori Ref. Általános Iskola |
30 |
10. |
PABAR ÁKOS |
Mezőtúri Református Általános Iskola |
30 |
11. |
VIRÁG HORTENZIA |
Benkő I. Református Ált. Iskola – Budapest |
29 |
12. |
PÉNZES ENIKŐ |
Aklihegyi Oktatási-Nevelési Központ |
29 |
13. |
BODNÁR DORINA |
Nevetlenfalui Középiskola |
29 |
14 |
SZŰCS LILI |
Képes Géza Általános Iskola –Mátészalka |
28 |
KÜLÖNDÍJ |
|||
BIRÓ LILLA ÉDUA |
Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola |
6. évfolyam
|
NÉV |
ISKOLA |
PONT |
1. |
SZÉP HANNA |
Mohács Térségi Általános Iskola |
43,5 |
2. |
RÁCZ PÉTER |
Bethlen G. Ref. Ált. Iskola – Törökszentmiklós |
43 |
3. |
SZIDEY NIKOLETTA KIARA |
Kossuth L. Baptista Általános Iskola – Kisújszállás |
40 |
4. |
LAJTER DÁVID |
Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola |
39 |
5. |
STER PETRA |
Jókai Mór Ref. Ált. Iskola – Nyíregyháza |
38,5 |
6. |
PÁPAI KERUBINA DEA |
Mezőtúri Ref. Általános Iskola |
38 |
7. |
BÉRES ANNA |
Karcagi Nagykun Ref. Általános Iskola |
38 |
8. |
OROSZI DOMINIKA |
Aklihegyi Oktatási-Nevelési Központ |
38 |
9. |
KOVÁCS LILIÁNA |
Aklihegyi Oktatási-Nevelési Központ |
36,5 |
10. |
TÓTH NÓRA |
Általános Iskola – Mosonszolnok |
35,5 |
11. |
KIS VIKTÓRIA |
Kunmadarasi Ref. Általános Iskola |
33 |
12. |
NÉMETH TAMÁS |
Hunyadi M. Általános Iskola – Törökszentmiklós |
29 |
13. |
KATONA SCARLETT |
BP-FRK Julianna Iskolája – Budapest |
24 |
KÜLÖNDÍJ |
|||
LAJTER DÁVID |
Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola |
|
7. évfolyam
NÉV |
ISKOLA |
PONT |
|
1. |
KISS BOGLÁRKA EMMA |
Ady Endre Gimnázium – Debrecen |
45 |
2. |
SZELLÁK SZABINA |
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium |
42 |
3. |
PUTYORA DÓRA |
Karcagi Nagykun Ref. Ált. Iskola |
41 |
4. |
SARKADI REBEKA |
Képes Géza Ált. Iskola – Mátészalka |
40 |
5. |
FODOR GVENDOLIN |
Nyírbátori Ref. Általános Iskola |
39 |
6. |
KOVÁCS BALÁZS OLIVÉR |
Benkő I. Ref. Általános Iskola – Budapest |
38 |
7. |
KÖRMÖNDI ALIZ |
Bethlen G. Ref. Ált. Iskola – Törökszentmiklós |
33 |
8. |
UJVÁRI MARCELL |
Jókai Mór Ref. Ált. Iskola – Nyíregyháza |
32 |
9. |
BODNÁR BOGLÁRKA |
Jókai Mór Ref. Ált. Iskola – Nyíregyháza |
31 |
10. |
BODNÁR KINGA |
Nevetlenfalui Középiskola |
30 |
11. |
NAGY ÁGNES |
Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola |
30 |
12. |
PINCZÉS FANNI |
Balmazújvárosi Ref. Általános Iskola |
30 |
13. |
GÁLIK HAJNALKA |
Papp Bertalan Ószőlői Ált. Iskola – Tiszaföldvár |
28 |
KÜLÖNDÍJ |
|||
SARKADI REBEKA |
Képes Géza Ált. Iskola – Mátészalka |
8. évfolyam
|
NÉV |
ISKOLA |
PONT |
1. |
VINCZE MÁTÉ |
Hartai Ráday Pál Általános Iskola |
45 |
2. |
BALLEY INGRID |
Petőfi S. Ált. Iskola – Hajdújárás |
44 |
3. |
TÓTH OLIVÉR |
Papp Bertalan Ószőlői Ált. Iskola – Tiszaföldvár |
43 |
4. |
KOZMA FERENC |
Benkő I. Ref. Általános Iskola – Budapest |
42 |
5. |
FORGÁCS KATA |
Bethlen G. Ref. Ált. Isk. – Törökszentmiklós |
40 |
6. |
KATONA MÁRTON |
Jókai Mór Ref. Ált. Isk. – Nyíregyháza |
40 |
7. |
KISS CSENGE |
Mezőtúri Református Ált. Iskola |
40 |
8. |
KOVÁCS ALEXANDRA |
Teichmann Vilmos Ált. Iskola – Kisvárda |
40 |
9. |
HAMAR DÁVID |
Kodály Zoltán Ált. Iskola – Tatabánya |
39 |
10. |
LAKATOS NÓRA |
Teichmann Vilmos Ált. Iskola – Kisvárda |
39 |
11. |
KOLOZSVÁRI VALENTIN |
Kunmadarasi Ref. Általános Iskola |
38 |
12. |
KERESZTY ANNA |
BP-FRK Julianna Ált. Iskola – Budapest |
33 |
13. |
CSÓKÁSSY VIVIEN |
Nyírbátori Ref. Általános Iskola |
32 |
14 |
FEKETE CSILLA |
Mezőtúri Református Iskola |
32 |
15. |
KOVÁCS BIANKA |
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola |
32 |
KÜLÖNDÍJ |
|||
KOZMA FERENC |
Benkő I. Református Ált. Iskola – Budapest |
|