Összefoglaló a 2014/2015-ös tanévről
ÖSZTÖNDÍJASAINK
PELYHE MARTINA 5. B
TÓTH SZILVIA5. B
KENYERES EMMA5. B
KIS JÁZMIN5. B
MRENA DORKA 5. B
BEKE ZSOMBOR6. B
BOHÁCS TAMÁS 6. B
FEKETE EMESE 6. B
STUMMER GYÖNGYVÉR 6. B
SÜLYE ÁGOTA 6. B
BASKI BOGLÁRKA 7. B
BODA LILI 7. B
FORGÁCS KATA 7. B
PATÓ ÁKOS 7. B
RAVASZ LILI 7. B
CSAPÓ DORKA KATA 8. B
FEHÉR NATÁLIA8. B
FEKETE CSENGE 8. B
SÁNTA DÁNIEL8. B
ZOMBORI EMÍLIA 8. B
ISKOLÁNK LEGJOBB TANULÓI , 2014-2015
A NYOLC ÉV ALATT NYÚJTOTT DICSÉRETES TANULMÁNYI EREDMÉNYEIÉRT, KÖZÖSSÉGI MUNKÁJÁÉRT, PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT ÉS KITARTÓ, EGYENLETES SZORGALMÁÉRT ELISMERÉSBEN RÉSZESÜL
CSAPÓ DORKA 8. B
FEKETE CSENGE RÉKA 8. B
GÁL RÉKA 8. B
HORNYÁK LUCA 8. B
KŐHALMI EDIT 8. B
ÁLTALÁNOS DICSÉRETBEN RÉSZESÜLTEK, 2014-2015
EGÉSZ TANÉVBEN NYÚJTOTT DICSÉRETES TANULMÁNYI EREDMÉNYEIÉRT, PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT, EGYENLETES SZORGALMÁÉRT ELISMERÉSBEN RÉSZESÜL
2. A OSZTÁLY
NÁHÓCZKI RAJMUND
2. B OSZTÁLY
KISSÓ IMRE
DOBOS DÁNIEL LÁSZLÓ
LÉGRÁDI REBEKA
MEZŐ LEVENTE JÓZSEF
MRENA MILÁN
PATAKI GRÉTA PANNA
3. A OSZTÁLY
NAGY TÍMEA
VIG SÁRA KRISZTINA
VONA ZSÓFIA
3. B OSZTÁLY
BOHÁCS KRISZTINA
CUBRA DANIELLA
HALÁSZ EDVÁRD
KECSŐ HAJNALKA
SZABÓ SZONJA
4. A OSZTÁLY
SZEKERES ADRIENN
BODA PETRA
4. B OSZTÁLY
BALÁZS MÁTÉ KÁROLY
BIHARI ÁBEL MANÓ
STUMMER RÉKA
5. B OSZTÁLY
MRENA DORKA
KENYERES EMMA
6. B OSZTÁLY
BOHÁCS TAMÁS
FEKETE EMESE KINCSŐ
KÖRMÖNDI ALÍZ KAMILLA
STUMMER GYÖNGYVÉR
SÜLYE ÁGOTA SÁRA
SZÉCSI LILLA
TÖRÖK HANNA KRISZTINA
7. B OSZTÁLY
BASKI BOGLÁRKA
FORGÁCS KATA
BODA LILI
RAVASZ LILI
8. B OSZTÁLY
CSAPÓ DORKA KATA
FEKETE CSENGE RÉKA
GÁL RÉKA
ZOMBORI EMÍLIA
SPORTOLÓINK, 2014-2015
Medgyessy Máté 2. b Atlétika Többpróba Városi 1. hely |
Pelyhe Martina 5. b Atlétika Többpróba Városi 1. hely Atlétika 60 m síkfutás Megyei 3. hely |
Tóth Szilvia 5. b Városi tornaverseny 1. hely |
Strigel Karina 5. b Városi tornaverseny 1. hely |
Városi Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 1. hely Cubra Alexandra 5. b Fejes Dominika 4. a Gazsó Gréta 4. a Polgár Zsófia 4. a Légrádi Sára 4. a Pató Gerda Andrea 3. b |
Városi Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 1. hely Medgyessy Máté 2. b Kovács Henrik Benjamin 4. b Dorka Tamás 4. b Fazekas Szabolcs 4. b Czakó Sándor 3. a Pádár Milán 3. a |
|
Megyei Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 5. hely Kovács Henrik Benjamin 4. b Balázs Máté Károly 4. b Dorka Tamás 4. b Fazekas Szabolcs 4. b Czakó Sándor 3. a Csór Tamás 3. b |
Megyei Atlétika Többpróba Csapatbajnokság 7. hely Cubra Alexandra 5. b Cubra Daniella 3. b Polgár Zsófia 4. a Gazsó Gréta 4. a Légrádi Sára 4. a |
U9-10 Erima Kisiskolás Szivacskézilabda Bajnokság Régiós Török Zsombor 3. b Nagy Miron Zoltán 3. b Halász Edvárd 3. b Kovács Henrik Benjamin 4. b Dorka Tamás 4. b Fazekas Szabolcs 4. b Balázs Máté Károly 4. b Csőke Viktor 4. b Monoki Károly 4. b Domán Gábor Péter 4. b Surányi Patrik Zsolt 4. b |
U7 fiú-lány Erima Kisiskolás Szivacskézilabda Bajnokság Régiós Kovács Emma 2. a Hajnal-Pap Dominika Éva 2. a Vona Csenge 1. a Botlik Dávid 1. a Molnár Dávid 2. a Hricza Roland 2. a Mrena Milán 2. b Ramos Bála Kálmán 1. a Sülye Benjamin Gábor 1. b Császár Levente 2. a Mészáros Lázár József 1. a Medgyessy Máté 2. b Semsei Tas 2. b Mrena Zsombor Attila 1. a Karakas Balázs 1. a |
U9-10 lány Erima Kisiskolás Szivacskézilabda Bajnokság Régiós Purkald Panna 4. b Vereb Berta 4. b Fejes Dominika 4. a Mikle Karolina 4.a Gazsó Gréta 4. a Lakatos Dorina 4. a Légrádi Sára 4. a Orsós Patrícia 4. a Polgár Zsófia 4. a Rendik Réka Lili 4. a |
U12 lány Diákolimpia megyei 4. hely Miklós kupa 2. hely Török Hanna Krisztina 6. b Nagy Rita 6. b Sülye Ágota Sára 6. b Debiec Dorina 6. a Szabó Anna 7. a Pelyhe Martina 5. b Bussay Gréta 5. a Gazsó Gréta 4. a Fejes Dominika 4. a Légrádi Sára 4. a Polgár Zsófia 4. a |
U12 fiú Diákolimpia megyei 4. hely Miklós kupa 2. hely Kölcsey kupa 2. hely Régió bajnokság 5. hely Balogh László Tibor 6. a Müller Vencel 5. a Orosz Martin 6. b Szécsi Pál Gábor 6. b Tyukodi Sándor Patrik 6. a Kovács Balázs 6. b Rácz Péter Attila 5. b Vámosi Nagy Péter 5. b Kovács Gergely 6. a Pethő Bence 6. b Kovács Henrik Benjamin 4. b |
U14 fiú Diákolimpia megyei 4. hely Miklós kupa 1. hely Kölcsey kupa 2. hely Régió bajnokság 6. hely Nagy Árpád Tamás 7. a Kovács János Norbert 7. a Botlik Zsolt 8. a Nagy Zsolt Pál 8. b Baranyi Bence Benedek 7. b Debiec Gergő Bence 7. a Négyesi Bence Tamás 7. b Kenyeres Tibor 7. b Halász Patrik József 8. a Pató Ákos Gábor 7. b Kovács Gergely 8. a Balogh László Tibor 6. a |
EREDMÉNYES CSAPATAINK, 2014-2015
VÁROSISMERETI ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI VETÉLKEDŐ VÁROSI 1. HELY FORGÁCS KATA NÉGYESI BENCE PATÓ ÁKOS |
„ŐSZIRÓZSA” KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY TERÜLETI 2. HELY BEKE ZSOMBOR STUMMER GYÖNGYVÉR TÖRÖK HANNA |
KOMPLEX TERMÉSZETTUDOMÁNYOS ORSZÁGOS CSAPATVERSENY „YÁKÓ” ORSZÁGOS 1. HELY CSAPÓ DORKA KATA FEKETE CSENGE RÉKA NÉMETH TAMÁS ZOMBORI EMÍLIA |
„BÖLCS BAGOLY” VERSENY „YÁKÓ” TERÜLETI 2. HELY CSAPÓ DORKA KATA FEKETE CSENGE RÉKA HORNYÁK LUCA HORVÁTH DORKA |
MÓRICZ ZS. SZÜLETÉSÉNEK 135. ÉVFORDULÓJA ALKALMÁBÓL SZERVEZETT VERSENY MEGYEI 1. HELY CSAPÓ DORKA KATA FEKETE CSENGE RÉKA HORNYÁK LUCA HORVÁTH DORKA |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY „BETHLEN NYELVÉSZEI” MEGYEI 4. HELY STUMMER GYÖNGYVÉR SÜLYE ÁGOTA SZÉCSI PÁL GÁBOR BOHÁCS TAMÁS |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY „BÉKE SZIGETE” MEGYEI 1. HELY SÁNTA DÁNIEL GÁL RÉKA NÉMETH TAMÁS |
BOLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENY MEGYEI 5. HELY CSAJÁGI ENIKŐ FORGÁCS KATA PATÓ ÁKOS RAVASZ LILI |
BENKŐ GYULA KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY MEZŐTÚR ORSZÁGOS 2. HELY BIHARI BENCE VÁMOSI-NAGY PÉTER BOHÁCS TAMÁS STUMMER GYÖNGYVÉR FORGÁCS KATA RAVASZ LILI HORNYÁK LUCA HORVÁTH DORKA |
TANULMÁNYI VERSENYEK HELYEZETTJEI, 2014-2015
SINKA LAJOS PÉTER 1. B BENDEGÚZ NYELVÉSZ MEGYEI 2. HELY BENDEGÚZ KÖRNYEZETISM. MEGYEI 1. HELY BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 1. HELY |
CS. TÓTH REBEKA 2. A KISTÉRSÉGI MESEMONDÓ 3. HELY |
KISSÓ IMRE 2. B SZÉPÍRÓK TALÁLKOZÓJA ORSZÁGOS 1. HELY |
MRENA MILÁN 2. B WASS A. ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ 5. HELY |
DOBOS DÁNIEL LÁSZLÓ 2. B BENDEGÚZ ANYANYELV MEGYEI 2. HELY BENDEGÚZ KÖRNYEZETISM. MEGYEI 5. HELY SZÉPEN HELYESEN ÍRÓ EGYHÁZMEGYEI 3. HELY |
VONA ZSÓFIA 3. A ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA MEGYEI 8. HELY |
CSOMA BOGLÁRKA LILIÁNA 3. A BENDEGÚZ ANYANYELV MEGYEI 6. HELY |
KECSŐ HAJNALKA 3. B WASS A. ORSZÁGOS VERS – ÉS PRÓZAMONDÓ 3. HELY |
HALÁSZ EDVÁRD 3. B BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 4. HELY |
SZEKERES ADRIENN 4. A WASS A. ORSZÁGOS VERS – ÉS PRÓZAMONDÓ 1. HELY |
BODA PETRA 4. A BENDEGÚZ IRODALOM SZÖVEGÉRTÉS MEGYEI 1. HELY |
SÁNDOR DOROTI ANNAMÁRIA 4. B ADVENTI SZAVALÓVERSENY ORSZ. 2. HELY |
BASKI HAJNALKA 5. B BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 5. HELY |
KENYERES EMMA 5. B SIMONYI ZS. HELYESÍRÁSI MEGYEI 5. HELY BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 3. HELY |
MRENA DORKA 5. B BENDEGÚZ NYELVÉSZ MEGYEI 3. HELY WASS A. ORSZÁGOS VERS – ÉS PRÓZAMONDÓ 1. HELY |
BEKE ZSOMBOR 6. B BENDEGÚZ TERMÉSZETISM. MEGYEI 1. HELY BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 1. HELY BENDEGÚZ TERMÉSZETISM. ORSZÁGOS 9. HELY BENDEGÚZ IRODALOM ORSZÁGOS 7. HELY |
CSERNÁK KINGA 6. B BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ TERÜLETI 1. HELY |
FEKETE EMESE KINCSŐ 6. B BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 4. HELY |
KÖRMÖNDI ALÍZ KAMILLA 6. B KÖLCSEY NAPOK SZAVALÓVERSENY VÁROSI 1. HELY |
SÜLYE ÁGOTA SÁRA 6. B BENDEGÚZ ANYANYELV MEGYEI 4. HELY SZÉP MAGYAR BESZÉD TERÜLETI 1. HELY |
STUMMER GYÖNGYVÉR 6. B BENDEGÚZ TÖRTÉNELEM MEGYEI 1. HELY BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 1. HELY SIMONYI ZS. HELYESÍRÓ MEGYEI 1. HELY SIMONYI ZS. HELYESÍRÓ ORSZÁGOS 5. HELY KÖLCSEY NAPOK HELYESÍRÓ 1. HELY BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 3. HELY ENGLISH IS FUN TERÜLETI 1. HELY |
TÖRÖK HANNA KRISZTINA 6. B BENDEGÚZ TERMÉSZETISM. MEGYEI 2. HELY |
BALLÓK VANDA GABRIELLA 7. B SZÉP MAGYAR BESZÉD TERÜLETI 5. HELY |
BASKI BOGLÁRKA 7. B BENDEGÚZ MATEMATIKA MEGYEI 2. HELY BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 3. HELY KÖLCSEY NAPOK HELYESÍRÓ 1. HELY BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 1. HELY |
FORGÁCS KATA 7. B BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 5. HELY ZÁDOR ÉS ÁGOTA TERMÉSZETISM. ÉS BIOLÓGIA MEGYEI 1. HELY BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ TERÜLETI 1. HELY ADVENTI SZAVALÓ ÉS DICSÉRETÉNEKLŐ ORSZÁGOS 1. HELY FIZIKA + MEGYEI 3. HELY |
ORAVECZ KRISZTINA 7. B BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 5. HELY |
RAVASZ LILI 7. B BENDEGÚZ BIOLÓGIA MEGYEI 4. HELY ZÁDOR ÉS ÁGOTA TERMÉSZETISM. ÉS BIOLÓGIA MEGYEI 2. HELY |
TÓTH IVETT 7. B BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 1. HELY |
TÖRÖK ANNA 7. B BENDEGÚZ IRODALOM MEGYEI 3. HELY |
VÁMOS DORINA 7. B BENDEGÚZ ANGOL HALADÓ MEGYEI 2. HELY |
FEHÉR NATÁLIA 8. B WASS A. ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ 3. HELY |
FEKETE CSENGE RÉKA 8. B „NE SZÓLJON IGÉD HIÁBA” RAJZ ORSZÁGOS 3. HELY ENGLISH IS FUN TERÜLETI 1. HELY |
CSAPÓ DORKA KATA 8. B ENGLISH IS FUN TERÜLETI 3. HELY |
HORVÁTH DORKA 8. B ENGLISH IS FUN TERÜLETI 2. HELY BERCSÉNYI NAPOK NYELVTAN ÉS HELYESÍRÓ 2. HELY |
SÁNTA DÁNIEL GÁBOR 8. B BENDEGÚZ BIOLÓGIA MEGYEI 5. HELY BENDEGÚZ TÖRTÉNELEM MEGYEI 3. HELY |
ZOMBORI EMÍLIA 8. B „HITÜNK HŐSEI” EGYHÁZTÖRTÉNETI ORSZÁGOS 5. HELY |
LEGEK, 2014-2015
HELYESÍRÓ: HORVÁTH DORKA 8. B
ANGOLOS: FEKETE CSENGE 8. B
MATEMATIKUS: NÉMETH TAMÁS 8. B
FIZIKUS: PATÓ ÁKOS 7. B
HITTANOS: FORGÁCS KATA 7. B
KIEMELKEDŐ TANULMÁNYI ÉS KÖZÖSSÉGI MUNKÁJÁÉRT, PÉLDAMUTATÓ MAGATARTÁSÁÉRT KÖNYVJUTALOMBAN RÉSZESÜLT (2014-2015)
1. A OSZTÁLY
FEJES FLÓRA DIÁNA
KARAKAS BALÁZS
1. B OSZTÁLY
SÜLYE BENJÁMIN GÁBOR
OLLÉ KINCSŐ ILONA
SINKA LAJOS PÉTER
2. A OSZTÁLY
TATÁR CSABA
SZŰRÖS AMARILLA
VIZKELETI SZABOLCS
HRICZA ROLAND
3. A OSZTÁLY
CSOMA BOGLÁRKA LILIÁNA
TÓTH PETRA
4. A OSZTÁLY
FEJES DOMINIKA
LÉKÓ RENÁTA
4. B OSZTÁLY
PURKALD PANNA
HÁZI DÓRA
5. A OSZTÁLY
GYÖRE MÁTÉ
BUSSAY GRÉTA
BAGDI PANNA
KORPÁS GERGŐ
5. B OSZTÁLY
RÁCZ PÉTER
BASKI HAJNALKA
KIS JÁZMIN
6. A OSZTÁLY
KOVÁCS BALÁZS
KOCSIS KAROLINA
6. B OSZTÁLY
BEKE ZSOMBOR
BOTLIK ZSANETT
CSERNÁK KINGA
7. A OSZTÁLY
KOLLÁR BARBARA
LÓLÉ DZSENIFER
7. B OSZTÁLY
PATÓ ÁKOS
8. A OSZTÁLY
GERLEI MÁRTON
HORVÁTH FANNI
BUZÁS BOGLÁRKA
8. B OSZTÁLY
FEHÉR NATÁLIA
FÓRIZS NÓRA
SZABÓ HELGA