Az új udvarunk

Minden szempontból 21. századi a Bethlen udvara és ebédlője

A legrégebbi ismert 1930-as feljegyzések óta bizony sok változáson ment keresztül iskolánk udvara. Azonban az épület vizesedése miatt mégis időszerűvé vált, hogy kiderítsük, mi van a talpunk alatt. A régi betont felvéve elképesztően kaotikus állapotokat találtak a kivitelezők. Több vízelvezető árok, melyeket be kellett temetni, hiszen az új és a régi tanári ( mai 5-ös terem) alá folyt a csapadékvíz.

 

Az új díszkő borítás mellé épült két kandeláber színpadi világítással. Illetve a gyerekek nagy örömére modern fitnesz gépeket is telepítettünk.

Az iskola ebédlője is megérett a felújításra, hiszen a régi ablaktalan, tornateremként funkcionáló épületben bizony még a régi parketta viselte a napi több száz láb általi koptatást.

Diákjaink és tanáraink ebédlője a modern fűtés mellé, nagy ablakokat, új járólapot és lambériát telepítettek.

Facebooktwitterpinterest
MENÜ