Wass Albert – 2014, eredmények
Wass Albert Országos Vers-és prózamondó Verseny eredményei
Törökszentmiklós, 2014. február 20.
Képeink a Galériában megtekinthetőek ITT! –>
I. korcsoport, 2. évfolyam
1. Poczók Liliána | Bán Zsigmond református Általános Iskola, Tiszafüred |
2. Monori Fanni | Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta |
3. Köpösdi Anett | Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós |
Különdíjas: | |
Molnár Vanda | Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós |
II. korcsoport, 3. évfolyam
1. Amschl Eszter Zoé | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya |
2. Szekeres Adrienn | Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós |
3. Horváth Írisz | Teichmann Vilmos Általános Iskola, Kisvárda |
Különdíjasok: | |
Nagy Zsófia | Nyírbátori Református Általános Iskola, Nyírbátor |
Szabó Áron Timóteus | Uszódi Benedek Péter Általános Iskola, Uszód |
II. korcsoport, 4. évfolyam
1. Fejes Blanka | Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta |
2. Székács Márk | Magvető Református Általános Iskola, Gyula |
3. Kerekes Márton | Tiszakécskei Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma, Tiszakécske |
Különdíjasok: | |
Herdeló Csongor | Magvető Református Általános Iskola, Gyula |
Szidey Nikoletta, Kiara | Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Kisújszállás |
III. korcsoport, 5-6. évfolyam
1. Hamar Dávid | Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI, Tatabánya |
2. Újvári Marcell | Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza |
3. Kovács Balázs Olivér | Benkő István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest |
Különdíjasok: | |
Katona Márton | Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza |
Kiss Csenge | Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda |
Fülöp Barbara | Bajza Lenke Általános Iskola, Zsámbok |
Fehér Miklós | Tiszakécskei Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma, Tiszakécske |
IV. korcsoport, 7. évfolyam
1. P. Szabó Mirjam Noémi | Kalocsai Kunszt József Általános Iskola, Kalocsa |
2. Póti Eszter | Képes Géza Általános Iskola, Mátészalka |
3. Szabó Diána Elizabet | Sárospataki Református Kollégium Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak |
Különdíjasok: | |
Somogyi Gréta | Kunhegyesi Református Általános Iskola, Kunhegyes |
Somogyi Barbara | Nyírbátori Református Általános Iskola, Nyírbátor |
Kiss László | Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda, Mezőtúr |
IV. korcsoport: 8. évfolyam
1. Fodor Tamás | Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós |
2. Herdeló Dorottya | Magvető Református Általános Iskola, Gyula |
3. Várszegi Anna | Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós |
Különdíjasok: | |
Göblyös Gergely István | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár |
Kiss Máté | Kernstock Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu |
Szabó Emőke | Grassalkovich Általános Iskola, Budapest |