Versenyeredmények – Felső tagozat
TANULMÁNYI VERSENYEREDMÉNYEK 2013/2014
Verseny |
Elnevezés |
Tanulók | helyezés | Felkészítő tanár |
VÁROSI VERSENY |
Bercsényi napok |
Sülye Ágota 5.b Csernák Kinga 5.b Vámos Dorina 6.b Fehér Natália 7.b Kőhalmi Edit 7.b Horváth Dorka 7.b Fodor Tamás 8.b |
1. hely 1. hely 1. hely 3. hely 1. hely 1. hely 1. hely |
Sósné Kádár Marianna Töltszéki Gyuláné |
MEGYEI VERSENY |
Kölcsey napok helyesíró verseny |
Baski Boglárka 6.b Vámos Dorina 6.b Fekete Csenge 7.b Baski Virág 8.b |
1. hely 3. hely 2. hely 1. hely |
Sósné Kádár Marianna Töltszéki Gyuláné |
VÁROSI VERSENY |
Bercsényi napok |
Forgács Kata 6.b Fekete Csenge 7.b Baski Virág 8.b |
1. hely 1. hely 1. hely |
Hevesi Tóth Gáborné |
MEGYEI VERSENY |
Bendegúz Nyelvész döntő |
Náhóczky Rajmund 1.b Stummer Gyöngyvér 5.b Sülye Ágota 5.b Forgács Kata 6.b |
3. hely 2. hely 5. hely 2. hely |
Sósné Kádár Marianna Töltszéki Gyuláné |
VÁROSI VERSENY |
KI MIT TUD Bercsényi napok |
Fórizs Nóra 7.b | 1. hely | Sósné Kádár Marianna |
MEGYEI VERSENY |
Angol verseny 6. osztályos tanulók számára Bercsényi napok |
Baski Boglárka 6.b Boda Lili 6.b |
2. hely 5. hely |
Sajtósné Földes Katalin |
VÁROSI VERSENY |
Mátyás számadója felsős matematika verseny Hunyadi napok |
Forgács Kata 6.b Németh Tamás 7.b |
1. hely 1. hely |
Hevesi Tóth Gáborné |
VÁROSI VERSENY |
Angol szépkiejtési verseny Hunyadi napok |
Horváth Dorka 7.b | 1. hely | Sajtósné Földes Katalin |
ORSZÁGOS REFORMÁTUS VERSENY |
Egyháztörténeti levelezős verseny döntője Cegléd |
Fekete Csenge 7.b |
1. hely |
Rácz Péter Béláné |
TERÜLETI VERSENY |
English is fun angol nyelvi verseny |
Stummer Gyöngyvér Fekete Csenge 7. b Baski Virág 8. b |
1. hely 1. hely 2. hely |
Benczur Barbara Sajtósné Földes Katalin |
ORSZÁGOS REFORMÁTUS VERSENY |
Wass Albert Országos Vers-és prózamondó Verseny |
Fodor Tamás 8. b Várszegi Anna 8. b |
1. hely 2. hely |
Sósné Kádár Mariann |
TERÜLETI VERSENY |
„Bölcs bagoly” verseny Kisújszállás Móricz Zsigmond Református Gimnázium és Általános Iskola |
Bethlen8
Vakegerek
Mignomok |
1. hely
2. hely
5. hely |
Iskolánk pedagógusai |
TERÜLETI VERSENY |
„A mi karácsonyunk” rajzpályázat |
Baski Boglárka 6. b Hornyák Luca 7. b |
1. hely 2. hely |
Kollányi Zsolt |
TERÜLETI VERSENY | „Szép magyar beszéd” |
Bakondi Patrícia 7. b Ballók Vanda 6. b |
3. hely 3. hely |
Sósné Kádár Marianna Töltszéki Gyuláné |
TERÜLETI VERSENY | „Így látom” rajzpályázat |
Ravasz Lili 6. b Török Anna 6. b |
1. hely 2. hely |
Kollányi Zsolt |
ORSZÁGOS REFORMÁTUS VERSENY | Adventi Szavaló és Dicséreténeklő Verseny Kunhegyes |
Fehér Natália 7. b |
2. hely |
Nagy Rajmund Rácz Péter Béláné |
EGYHÁZ MEGYEI VERSENY |
„Ne hagyjátok a templomot. A templomot és az iskolát” Mezőtúr egyházmegyei reformáció vetélkedő |
Almási Koppány 8. b
Fórizs Nóra 7. b
Horváth Dorka 7. b |
csapat:
csapat:
csapat: |
Rácz Péter Béláné Szabó Józsefné |
TERÜLETI VERSENY |
Gárdonyi Géza születésének 150. évfordulójára szervezett verseny | Almási Koppány 8. b Baski Virág 8. b Boda Boglárka 8. b Fodor Tamás 8. b |
csapat: 2. hely |
Sósné Kádár Mariann |