Wass Albert – 2013
Wass Albert Országos Vers- és Prózamondó Verseny
Eredmények
Törökszentmiklós, 2013. február 21.
I. korcsoport (1-2. évfolyam)
1. helyezett: Fakan Lilien, Arany János Református Általános Iskola, Nagykőrös
2. helyezett: Tamás Olivér Adrián, Református Kollégium, Általános Iskola és Gimnázium, Tiszakécske
3. helyezett: Kecső Hajnalka, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
Különdíjasok: Kovács Péter, Lórántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Kaposvár
Purkald Panna, Bethlen Gábor Református Általános Iskola,Törökszentmiklós
II. korcsoport (3-4. évfolyam)
1. helyezett: Kerekes Márton, Református Kollégium, Általános Iskola és Gimnázium, Tiszakécske
2. helyezett: Kiss Boglárka Emma, II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Berettyóújfalu
3. helyezett: Kovács Balázs Olivér, Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
Különdíjasok: Mrena Dorka, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
Fejes Blanka, Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
III. korcsoport (5-6. évfolyam)
1. helyezett: Somogyi Gréta, Református Általános Iskola, Kunhegyes
2. helyezett: Sándor Mariann, Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Törökszentmiklós
3. helyezett: Jantyik Zsanett, Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda, Gyula
3. helyezett: Fórizs Nóra, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
Különdíjasok: Forgács Kata, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
Bíró Nándor Hunor, Arany János Református Általános Iskola, Nagykőrös
IV. korcsoport (7. évfolyam)
1. helyezett: Herdeló Dorottya, Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda, Gyula
2. helyezett: Göblyös Gergely István, Papp Bertalan, Ószölői Általános Iskola, Tiszaföldvár
2. helyezett: Fodor Tamás, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
3. helyezett: Rocsa Gergely, Református Általános Iskola, Kunhegyes
Különdíjasok: Gergely Viktor, Református Kollégium, Általános Iskola és Gimnázium, Tiszakécske
Lakatos Fanni, Arany János Református Általános Iskola, Nagykőrös
V. korcsoport (8. évfolyam)
1. helyezett: Körmöndi Dóra, Nagykun Református Általános Iskola, Karcag
2. helyezett: Anda Dávid, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Törökszentmiklós
3. helyezett: Salis Julien Priscilla, Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
Ünnepélyes díjátadó
További képek a versenyről ITT