2011/2012-es tanév csapatversenyeinek kimutatása
|
versenyző neve, osztálya
|
verseny megnevezése
|
elért helyezés
|
felkészítő tanár
|
8. B Őszirózsa természetvédelmi vetélkedő, területi verseny
|
Turcsányi Bence |
|
I. helyezés |
Banáné Szőke Ilona |
Hornyák Levente |
|
I. helyezés |
|
Bezzeg Dávid |
|
I. helyezés |
|
8. B Bolyai matematikai csapatverseny, megyei verseny
|
Bakondi Dóra |
|
V. helyezés |
Hevesi Tóth Gáborné |
Kenyeres Kristóf |
|
V. helyezés |
|
Markót Levente |
|
V. helyezés |
|
Turcsányi Bence |
|
V. helyezés |
|
„Ne hagyjátok a templomot. A templomot és az iskolát” egyházmegyei reformáció vetélkedő
|
Ádám Petra 7. B |
|
III. helyezés |
Rácz Péter Béláné |
Líbor Fruzsina 7. B |
|
III. helyezés |
|
Mező Réka 7. B |
|
III. helyezés |
|
Nagy Rozália 7. B |
|
III. helyezés |
|
Fehér Tímea 8. B |
|
III. helyezés |
|
Szabó Fruzsina 8. B |
|
III. helyezés |
|
Szekeres Rozália 8. B |
|
III. helyezés |
|
8. B DRHE Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola országos református angol nyelvi verseny
|
Turcsányi Bence |
|
IV. helyezés |
Sajtósné Földes Katalin |
Bakondi Dóra |
|
IV. helyezés |
|
Csukás István születésének 75. évfordulója alkalmából rendezett területi verseny 2011. nov. 10., Kisújszállási Móricz Zsigmond Gimnázium
|
Balogh Kyra 7. B |
Kicsi gesztenyék |
III. helyezés |
Sósné Kádár Marianna |
Boda Patrícia 7. B |
|
|
|
Papp Lili 7. B |
|
|
|
Vona Dóra 7. B |
|
|
|
Fekete Anita 7. B |
Kiscicák |
IV. helyezés |
Sósné Kádár Marianna |
Hoppál Barbara 7. B |
|
|
|
Urbán Szabó Csenge 7. B |
|
|
|
Zólyom Csilla 7. B |
|
|
|
Ádám Petra 7. B |
Gumibogyófröcs |
V. helyezés |
Sósné Kádár Marianna |
Mező Réka 7. B |
|
|
|
Nagy Erika 7. B |
|
|
|
Nagy Rozália 7. B |
|
|
|
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója magyar nyelv és irodalom tantárgy 2011. nov. 11., Szolnok, Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
|
Líbor Fruzsina 7. B |
Kicsi gesztenyék |
VI. helyezés |
Sósné Kádár Marianna |
Vona Dóra 7. B |
|
|
|
Boda Patrícia 7. B |
|
|
|
Papp Lili 7. B |
|
|
|
Stummer Gyöngyvér 3. B |
Arany méhek |
VI. helyezés |
Polgárné Madarasi suszanna, Ravaszné Koncz Beáta |
Sülye Ágota 3. B |
|
|
|
Fekete Emese 3. B |
|
|
|
Szécsi Pál Gábor 3. B |
|
|
|
Németh Tamás 5. B |
|
VI. helyezés |
Sósné Kádár Marianna |
Turcsányi Máté 5. B |
|
|
|
Hornyák Luca 5. B |
|
|
|
Horváth Dorka 5. B |
|
|
|
Futsal Diákolimpia IV. korcsoport fiú selejtező Túrkeve, 2011. november 15.
|
Seres Viktor 8. B |
|
I. helyezés |
Sülye Attila |
Győri Balázs 8. B |
|
|
|
Juhász Norbert 8. B |
|
|
|
Hoppál Dávid 7. A |
|
|
|
Radó Dániel 7. A |
|
|
|
Horváth Árpád 7. A |
|
|
|
Suki Károly 7. A |
|
|
|
Serucza János 7. A |
|
|
|
2011. 11. 24. Miklós Kupa fiú kézilabda torna IV. korcsoport
|
Anda Dávid 7. B |
|
I. helyezés |
Baranyi Antal |
Frikker Marcell 7. B |
|
|
|
Holló Ádám 7. B |
|
|
|
Szécsi László 7. B |
|
|
|
Radó Dániel 7. A |
|
|
|
Ormándi Krisztián 7. A |
|
|
|
Perge Attila 7. A |
|
|
|
Suki Károly 7. A |
|
|
|
Serucza János 7. A |
|
|
|
Mendler Gábor 7. A |
|
|
|
Komplex Tanulmányi verseny Mezőtúr
|
Hornyák Luca 5. B |
|
III. helyezés |
Iskolánk felelős nevelői |
Turcsányi Máté 5. B |
|
|
|
Kis Kamilla 6. B |
|
|
|
Ulviczky Lóránt 6. B |
|
|
|
Boda Patrícia 7. B |
|
|
|
Mező Réka 7. B |
|
|
|
Szécsi Kata 8. B |
|
|
|
Turcsányi Bence 8. B |
|
|
|
Futsal Diákolimpia Megyei Döntő
|
Szóládi Levente |
|
IV. helyezés |
Sülye Attila |
Seres Viktor 8. B |
|
|
|
Győri Balázs 8. B |
|
|
|
Juhász Norbert 8. B |
|
|
|
Horváth Árpád 7. A |
|
|
|
Suki Károly 7. A |
|
|
|
Radó Dániel 7. A |
|
|
|
Hoppál Dávid 7. A |
|
|
|
Serucza János 7. A |
|
|
|
Bölcs Bagoly Komplex tanulmányi verseny 2012. 02. 23. Kisújszállás
|
Győri Balázs 8. B |
|
I. helyezés |
Iskolánk felelős nevelői |
Bakondi Dóra 8. B |
|
|
|
Turcsányi Bence 8. B |
|
|
|
Markót Levente 8. B |
|
|
|
Herczegh Attila 8. B |
|
II. helyezés |
Iskolánk felelős nevelői |
Ádám Gergő 8. B |
|
|
|
Mészáros Patrik 8. B |
|
|
|
Bakos Rebeka 8. B |
|
III. helyezés |
Iskolánk felelős nevelői |
Rendik Renáta 8. B |
|
|
|
Szécsi Kata 8. B |
|
|
|
Szekeres Rozália 8. B |
|
|
|
Kézilabda fiú IV. korcsoportos diákolimpia megyei döntő
|
Serucza János 7. A |
|
I. helyezés |
Baranyi Antal |
Perge Attila 7. A |
|
|
|
Debiec Zoltán 7. A |
|
|
|
Frikker Marcell 7. B |
|
|
|
Holló Ádám 7. B |
|
|
|
Szécsi László 7. B |
|
|
|
Kézilabda diákolimpia országos elődöntő
|
Frikker Marcell 7. B |
|
III. helyezés |
Baranyi Antal |
Szécsi László 7. B |
|
|
|
Holló Ádám 7. B |
|
|
|
Serucza János 7. A |
|
|
|
Radó Dániel 7. A |
|
|
|
Suki Károly 7. A |
|
|
|
Mendler Gábor 7. A |
|
|
|
Perge Attila 7. A |
|
|
|
Debiec Zoltán 7. A |
|
|
|
2012. május 10. Városismereti és környezetvédelmi vetélkedő városi döntő
|
Kis Kamilla 6. B |
|
II. helyezés |
Répási Éva |
Markót Luca 6. B |
|
|
|
Bagdi Boglárka 6. B |
|
|
|
Baski Virág 6. B |
|
I. helyezés |
Répási Éva |
Fodor Tamás 6. B |
|
|
|
Almási Koppány 6. B |
|
|
|