Csapatersenyeredmények 2011/12

2011/2012-es tanév csapatversenyeinek kimutatása

versenyző neve, osztálya

verseny megnevezése

elért helyezés

felkészítő tanár

8. B Őszirózsa természetvédelmi vetélkedő, területi verseny

Turcsányi Bence   I. helyezés Banáné Szőke Ilona
Hornyák Levente   I. helyezés  
Bezzeg Dávid   I. helyezés  

8. B Bolyai matematikai csapatverseny, megyei verseny

Bakondi Dóra   V. helyezés Hevesi Tóth Gáborné
Kenyeres Kristóf   V. helyezés  
Markót Levente   V. helyezés  
Turcsányi Bence   V. helyezés  

“Ne hagyjátok a templomot. A templomot és az iskolát” egyházmegyei reformáció vetélkedő

Ádám Petra 7. B   III. helyezés Rácz Péter Béláné
Líbor Fruzsina 7. B   III. helyezés  
Mező Réka 7. B   III. helyezés  
Nagy Rozália 7. B   III. helyezés  
Fehér Tímea 8. B   III. helyezés  
Szabó Fruzsina 8. B   III. helyezés  
Szekeres Rozália 8. B   III. helyezés  

8. B DRHE Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola országos református angol nyelvi verseny

Turcsányi Bence   IV. helyezés Sajtósné Földes Katalin
Bakondi Dóra   IV. helyezés  

Csukás István születésének 75. évfordulója alkalmából rendezett területi verseny 2011. nov. 10., Kisújszállási Móricz Zsigmond Gimnázium

Balogh Kyra 7. B Kicsi gesztenyék III. helyezés Sósné Kádár Marianna
Boda Patrícia 7. B      
Papp Lili 7. B      
Vona Dóra 7. B      
Fekete Anita 7. B Kiscicák IV. helyezés Sósné Kádár Marianna
Hoppál Barbara 7. B      
Urbán Szabó Csenge 7. B      
Zólyom Csilla 7. B      
Ádám Petra 7. B Gumibogyófröcs V. helyezés Sósné Kádár Marianna
Mező Réka 7. B      
Nagy Erika 7. B      
Nagy Rozália 7. B      

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulója magyar nyelv és irodalom tantárgy
2011. nov. 11., Szolnok, Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Líbor Fruzsina 7. B Kicsi gesztenyék VI. helyezés Sósné Kádár Marianna
Vona Dóra 7. B      
Boda Patrícia 7. B      
Papp Lili 7. B      
Stummer Gyöngyvér 3. B Arany méhek VI. helyezés Polgárné Madarasi suszanna, Ravaszné Koncz Beáta
Sülye Ágota 3. B      
Fekete Emese 3. B      
Szécsi Pál Gábor 3. B      
Németh Tamás 5. B   VI. helyezés Sósné Kádár Marianna
Turcsányi Máté 5. B      
Hornyák Luca 5. B      
Horváth Dorka 5. B      

Futsal Diákolimpia IV. korcsoport fiú selejtező
Túrkeve, 2011. november 15. 

Seres Viktor 8. B   I. helyezés Sülye Attila
Győri Balázs 8. B      
Juhász Norbert 8. B      
Hoppál Dávid 7. A      
Radó Dániel 7. A      
Horváth Árpád 7. A      
Suki Károly 7. A      
Serucza János 7. A      

2011. 11. 24. Miklós Kupa fiú kézilabda torna IV. korcsoport

Anda Dávid 7. B   I. helyezés Baranyi Antal
Frikker Marcell 7. B      
Holló Ádám 7. B      
Szécsi László 7. B      
Radó Dániel 7. A      
Ormándi Krisztián 7. A      
Perge Attila 7. A      
Suki Károly 7. A      
Serucza János 7. A      
Mendler Gábor 7. A      

Komplex Tanulmányi verseny Mezőtúr

Hornyák Luca 5. B   III. helyezés Iskolánk felelős nevelői
Turcsányi Máté 5. B      
Kis Kamilla 6. B      
Ulviczky Lóránt 6. B      
Boda Patrícia 7. B      
Mező Réka 7. B      
Szécsi Kata 8. B      
Turcsányi Bence 8. B      

Futsal Diákolimpia Megyei Döntő

Szóládi Levente   IV. helyezés Sülye Attila
Seres Viktor 8. B      
Győri Balázs 8. B      
Juhász Norbert 8. B      
Horváth Árpád 7. A      
Suki Károly 7. A      
Radó Dániel 7. A      
Hoppál Dávid 7. A      
Serucza János 7. A      

Bölcs Bagoly Komplex tanulmányi verseny 2012. 02. 23. Kisújszállás

Győri Balázs 8. B   I. helyezés Iskolánk felelős nevelői
Bakondi Dóra 8. B      
Turcsányi Bence 8. B      
Markót Levente 8. B      
Herczegh Attila 8. B   II. helyezés Iskolánk felelős nevelői
Ádám Gergő 8. B      
Mészáros Patrik 8. B      
Bakos Rebeka 8. B   III. helyezés Iskolánk felelős nevelői
Rendik Renáta 8. B      
Szécsi Kata 8. B      
Szekeres Rozália 8. B      

Kézilabda fiú IV. korcsoportos diákolimpia megyei döntő

Serucza János 7. A   I. helyezés Baranyi Antal
Perge Attila 7. A      
Debiec Zoltán 7. A      
Frikker Marcell 7. B      
Holló Ádám 7. B      
Szécsi László 7. B      

Kézilabda diákolimpia országos elődöntő

Frikker Marcell 7. B   III. helyezés Baranyi Antal
Szécsi László 7. B      
Holló Ádám 7. B      
Serucza János 7. A      
Radó Dániel 7. A      
Suki Károly 7. A      
Mendler Gábor 7. A      
Perge Attila 7. A      
Debiec Zoltán 7. A      

2012. május 10. Városismereti és környezetvédelmi vetélkedő városi döntő

Kis Kamilla 6. B   II. helyezés Répási Éva
Markót Luca 6. B      
Bagdi Boglárka 6. B      
Baski Virág 6. B   I. helyezés Répási Éva
Fodor Tamás 6. B      
Almási Koppány 6. B      
Facebooktwitterpinterest

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

MENÜ