Versenyek, eredmények (2)
Legfrissebb versenyeredményeink:
Osztály/ versenyző neve |
Verseny megnevezése |
Elért helyezés |
Felkészítő tanár |
|
Dicséret tipusa |
||||
Magyarországi Református Általános Iskolák Országos Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró találkozója |
||||
Kecső Hajnalka 1.b |
mesemondó |
1. |
Vighné Lukács Mária, Mrena Andrea |
igazgatói |
Kis Jázmin 3.b |
meseíró |
3. |
Hornyákné Szabó Bernadett, Szabóné Tolmár Andrea |
igazgatói |
Boda Gábor 4.b |
szépíró |
2. |
Polgárné Madarasi Zsuzsanna, Horváthné Molnár Ilona |
igazgatói |
Fórizs Nóra 6.b |
mesemondó |
3. |
|
igazgatói |
Szabó Helga 6.b |
kézműves |
1. |
|
igazgatói |
Horváth Dorka 6.b |
kézműves |
1. |
|
igazgatói |
Hoppál Amanda 6.b |
kézműves |
1. |
|
igazgatói |
Vona Dóra 8.b |
meseíró |
1. |
|
igazgatói |
Országos Zsoltáréneklő Verseny Budapest |
||||
Baski Boglárka 5.b |
|
2. |
|
igazgatói |
Kis Jázmin 3.b |
|
1. |
|
igazgatói |
Butyka László 4.b |
|
1. |
|
igazgatói |
Fehér Natália 6.b |
|
1. |
|
igazgatói |
|
|
1. |
|
igazgatói |
Adventi Szavaló és Dicséreténeklő Verseny Kunhegyes |
||||
Mrena Dorka 3.b |
Szavalóverseny II. korcsoport |
2. hely |
Hornyákné Szabó Bernadett Szabóné Tolmár Andrea, Mrena Andrea |
igazgatói |
Fekete Emese 4.b |
Szavalóverseny II. korcsoport |
3. hely |
Mrena Andrea, Polgárné Madarasi Zsuzsanna |
igazgatói |
Kis Kamilla 7.b |
|
3. hely |
|
igazgatói |
Polgár Lajos Emlékverseny Rajz szekció Békési Szegedi Kis István Református Gimnázium |
||||
Sánta Dániel 6.b |
Rajz |
3. hely |
Kollányi Zsolt |
igazgatói |
Varga Katalin Gimnázium Adventi Szavaló Verseny megyei |
||||
Anda Dávid 8.b |
|
2.hely |
Sósné Kádár Marianna |
igazgatói |
Csukás István Városi Mesemondó verseny |
||||
Szabó Dávid 3.b |
|
1. hely |
Hornyákné Szabó Bernadett |
igazgatói |
English is Fun Kistérségi angol nyelvi verseny Györffy István Ált. Isk. Karcag |
||||
Vámos Dorina 5.b |
angol nyelvi verseny |
4. hely |
Sajtósné Földes Katalin |
igazgatói |
Tóth Ivett 5.b |
6. hely |
|||
Fekete Csenge 6.b |
1. hely |
|||
Baski Virág 7.b |
4. hely |
|||
Fodor Tamás 7.b |
3. hely |
|||
Vona Dóra 8.b |
1. hely |
Sósné Kádár Marianna |
||
Líbor Fruzsina 8.b |
2. hely |
|||
Nagy Erika 8.b |
3. hely |
|||
Wass Albert Országos vers-és prózamondó verseny |
||||
Kecső Hajnalka 1.b |
|
3. hely |
|
igazgatói |
Purkald Panna |
|
Különdíj |
|
igazgatói |
Mrena Dorka 3.b |
|
Különdíj |
|
igazgatói |
Fórizs Nóra 6.b |
|
3. hely |
|
igazgatói |
Forgács Kata 5.b |
|
Különdíj |
|
igazgatói |
Fodor Tamás 7.b |
|
2. hely |
|
igazgatói |
Anda Dávid 8.b |
|
2. hely |
|
igazgatói |
Kazinczy Szép Magyar Beszéd megyei |
||||
Fodor Tamás 7.b |
|
1.hely |
|
igazgatói |
Anda Dávid 8.b |
|
2. hely |
|
igazgatói |
Fórizs Nóra 6.b |
|
5. hely |
|
igazgatói |
Megyei Fafúvós Verseny |
||||
Bárdos Bianka 3.a |
|
2. hely |
|
igazgatói |
Országos Kazinczy Szép Magyar Beszéd |
||||
Fordor Tamás 7.b |
|
3. hely |
Sósné Kádár Marianna |
igazgatói |
Kölcsey Napok városi helyesírási verseny |
||||
Vona Dóra 8.b |
|
1. hely |
Sósné Kádár Marianna |
igazgatói |
Baski Boglárka 5.b |
|
1. hely |
Töltszéki Gyuláné |
igazgatói |
Zádor és Ágota megyei biológia verseny |
||||
Bagdi Boglárka 7.b |
|
6. hely |
Banáné Aszőke Ilona |
igazgatói |
Zádor és Ágota megyei biológia verseny |
||||
Fodor Tamás 7.b |
|
2. hely |
Banáné Aszőke Ilona |
igazgatói |
„Itt a kikelet” városi szavaló verseny |
||||
Mrena Dorka 3.b |
|
1. hely |
|
igazgatói |
Bendegúz Nyelvész megyei döntő |
||||
Vona Dóra 8.b |
|
5. hely |
Sósné Kádár Marianna |
igazgatói |
Forgács Kata 5.b |
|
4. hely |
Töltszéki Gyuláné |
igazgatói |
Vona Zsófia 1.a |
|
2. hely |
Patóné Kazinczy Mariann |
igazgatói |
Baski Boglárka 5.b |
|
2. hely |
Töltszéki Gyuláné |
igazgatói |
Fodor Tamás 7.b |
|
1. hely |
Sósné Kádár Marianna |
igazgatói |
Kölcsey Kupa IV. korcsoportos fiú kézilabda városi torna |
|
|
||
Anda Dávid 8.b |
|
|
|
|
Frikkel Marcell 8.b |
|
|
|
|
Balogh Bendegúz 8.b |
|
|
|
|
Holló Ádám 8.b |
|
|
|
|
Szécsi László 8.b |
|
1. hely |
Baranyi Antal |
igazgatói |
Suki Károly 8.a |
|
|
|
|
Molnár Dániel 8.a |
|
|
|
|
Serucza János 8.a |
|
|
|
|
Rácz Csaba 7.c |
|
|
|
|
Morzsa Tibor 7.c |
|
|
|
|
Versenyeredmenyeink.pdf (2013-02-27)
Az Iskola Alapítványának 2012. évi ösztöndíjasai:
Ravasz Lili 4. b | Pató Ákos 4. b | Forgács Kata 4. b | Hornyák Luca 5. b |
Horváth Dorka 5. b | Zombori Emília 5. b | Fehér Natália 5. b | Kőhalmi Edit 5. b |
Fekete Csenge 5. b | Németh Tamás 5. b | Turcsányi Máté 5. b | Budai Kitti 6. a |
Kis Kamilla 6. b | Bagdi Boglárka 6. b | Baski Virág 6. b | Markót Luca 6. b |
Fodor Tamás 6. b | Nagy Erika 7. b | Boda Patrícia 7. b | Vona Dóra 7. b |
Törökszentmiklós, 2012. október 8.