Iskola nyitogató 2014

ISKOLA-NYITOGATÓ

nagycsoportos óvodások számára

A törökszentmiklósi Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda szeretettel várja az iskolába készülő nagycsoportos óvodásokat Törökszentmiklósról és környékéről. (Vidékről autóbusszal bejáró alsó tagozatos tanulóink számára – Tiszatenyő, Kengyel, Fegyvernek, Surján településekről – pedagógiai asszisztens kísérőt biztosítunk.)

A 2015/2016. tanévben induló elsős osztályaink:

º   angol – számítástechnika,

º   matematika – számítástechnika.

A leendő első osztályos gyermekek részére olyan játékos, élményszerű foglalkozásokat szervezünk iskolánkban, ahol a jelentkezők megismerkedhetnek az iskolával és az itt tanító pedagógusokkal.

Az előkészítő foglalkozások időpontjai:

2014. november 8. 2015. január 13.
december 9. február 10.

 

Helyszín: az iskola Bethlen úti épülete.

A foglalkozások 15.30 – kor kezdődnek, 16.30-ig tartanak.

Gyülekező, regisztráció: 15.00 – 15.20

A foglalkozások ideje alatt tájékoztatást tartunk intézményünk egyházi jellegéről, az itt folyó szakmai munkáról az érdeklődő szülők számára.

Az iskola előkészítőre jelentkezni szükséges. Jelentkezési lapok letölthetők az iskola honlapjáról (www.bethleng.hu) vagy az iskola titkárságán/gondnokságán kérhetők. A jelentkezési lapokat az iskola titkárságára kérjük leadni 2014. november 17-ig.

 

 

Virágné Katona Zsuzsanna

igazgató

Facebooktwitterpinterest
MENÜ